אודות

מזה 30 שנה משרד עורך-דין רון מיור הנו משרד בוטיק, המציע ומאפשר טיפול אישי בכל לקוחה ולקוח.

עובדה זו חשובה במיוחד כשמדובר בהליך כואב וסבוך כמו הליך הגירושין; נפש כואבת מצד אחד, סוגיות ממון מן הצד השני, ובתווך ילדים קטנים שעלולים להיפגע מאוד מניהול לא נכון של הליך הגירושין.

לקוחותיו של המשרד זוכים ליד בוטחת של קברניט מנוסה על "הגה ספינת הגירושין", שיכול להביא אותה – גם בתוך סערה גדולה – לנמל מבטחים.

במשרד פועלים כיום 4 עורכי דין מקצוענים שנבחרו בקפידה, אשר בצד הידע והניסיון הרב שברשותם, הם ניחנים גם בכישורים בין אישיים גבוהים בצד רגישות מובנית למצבם המיוחד של לקוחות המשרד שנקלעו לסערת הגירושין.

עו"ד רון מיור הגיע לפרקטיקת דיני המשפחה מתחום הליטיגציה המסחרית, שם רכש את הבסיס לניסיונו הרב בניהול הליכים בבתי דין ומשפט בכל הערכאות. מדובר בניסיון ובידע משפטי רחבים ורבי ערך,

כתבו לנו

אותם הביא עו"ד מיור לפרקטיקת המשפחה. לא פעם אכן, מוכרעים תיקי משפחה על-ידי ניסיון וכישורי ליטיגציה רבי שנים (ליטיגציה: אמנות ההופעה והטיעון בבית המשפט).

את השכלתו המשפטית רכש עו"ד רון מיור באוניברסיטה מובחרת באנגליה ובנוסף הוא אוחז בתואר שני בשיווק וכלכלה במסגרת לימודי MBA של בית הספר היוקרתי לעסקים באדינבורו – סקוטלנד.

במסגרת ניסיונו רב השנים, מביא עמו עו"ד מיור ב"ארגז הכלים" שלו גם את אמנות הגישור; הוא מוסמך כמגשר, עם התמחות מיוחדת בגישור משפחה. כישוריו של עוד רון מיור כמגשר משפחה אפוא, הנם בעלי ערך מוסף גבוה ללקוחות המשרד;

עו"ד מיור מכיר היטב את שדה הקרב המשפטי ואת הדרכים לנצח בו. יחד עם זאת, מכיר הוא גם את המחירים שגובה מלחמה כזו, גם מאלה שמנצחים בה.
יכולות הגישור של עו"ד מיור מאפשרות לו להציע ללקוחותיו פתרונות "מחוץ לקופסא" מתוך עמדת כוח – ולזהות את ההזדמנויות ליישומם של פתרונות כאלה.

הסינרגיה שבין הכשרתו המשפטית והאקדמית של עו"ד מיור לבין ניסיונו רב השנים, מהווה יתרון עבור לקוחותיו של המשרד. שכן בסופו של דבר, רובן המכריע של המחלוקות בהן נדרשת התערבות משפטית, נסוב על ענייני כספים וממון. מחלוקות אחרות שניטשות בין גבר ואישה המצויים בהליך הגירושין, כדאי שתהיינה מופקדות בידיו של עורך-דין מנוסה, שהנו גם אדם בעל ניסיון רלוונטי אישי ורב בניהול מערכת הגירושין עד לניצחון בה – ובכל זאת בלא להותיר אדמה חרוכה.

הבנת המארג שהוביל למחלוקת – בצד היכולת המשפטית, יחד, הם מהווים את הנוסחה המנצחת המיושמת בהצלחה עבור לקוחות המשרד, גברים ונשים כאחד. זאת, אם באולם בית המשפט, ואם סביב שולחן הגישור.

היותו של עו"ד מיור אב ל-5 ילדים שעבר בעצמו הליך גירושין ומכיר לכן היטב מניסיונו האישי את כל היבטיו של הליך כזה, מהווה עוגן ביטחון נוסף ללקוחות המשרד שתמיד ימצאו אוזן קשבת ועצה טובה, גם מעבר לעניין המשפטי המובהק עצמו.

המשרד מתאפיין במקצוענות, יצירתיות, אסרטיביות וטיפול אישי, תוך בחירת המתווה המתאים ביותר לצרכיו האמיתיים של לקוחותיו – בכול מקרה ומקרה. איפיונו של המשרד כמשרד בוטיק כאמור, מוצא היטב את ביטויו בטיפול מקצועי ורגיש בלקוחותיו שנקלעו למשבר הגירושין.

עו"ד רון מיור מטפל באנשים. לא בתיקים.

עו"ד מיור בעצמו, מנחה ומעורב בכול מקרה, גם כאשר שגרת הטיפול, מופקדת בידיו של עו"ד אחר במשרד.

המלצות נוספות מדף הפייסבוק שלנו

גלילה למעלה
Play Video
דילוג לתוכן